İş Akışımız2012-10-02T11:17:23+03:00

Tamamen özel ölçülerde, kişiye özel ürünler tasarlayarak üretim yapıyoruz. Bu tür siparişlerle ilgili çalişma yöntemimiz aşağıda sıralanmıştır.

• Müsteri Hizmetler

Mekanınıza özel bir ürün talebiniz olduğunda, ekipmanlarımız gerekli tasarım çalışmalarını yapıyor ve sizin onayınıza sunulur. Daha sonra da varsa sizin değişiklik talepleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapılır ve sonuçta bir proje üzerinde karar verilir.

• Keşif ve Ölçeklendirme

Ekiplerimiz, talep edilen ürünlerin yerleşeceği alanı görmek üzere evinize veya iş yerinize gelir ve gerekli tespitler yapılır ve ölçüler alınır (ücretsizdir).

• İhtiyaçların Tespiti

Ölçü ve şekli belirlenen sipariş, müşterilerimizle birlikte ihtiyaçları tespit edilir ve sonrasında da bu ihtiyaçlar karşılayacak model, ürün ve aksesuarlar belirlenir.

• Siparisin Onaylanmasi

Siparişte yer alan ürünlere ilişkin maliyet hesaplanarak müşteriye sunulur. Müşterimizin onayını takiben bir sözleşme düzenlenir ve gerekli ödemeler alınır.

• Üretim

Sipariş detayında yer alan parçalar ve aksesuarlar temin edilerek üretime başlanır.

• Kalite Kontrol

Üretimi tamamlanan ürünler iş yerimizde geçici montajı yapılır; çalışan aksam ve aksesuarlar detaylı bir şekilde kontrol edilir, varsa kusurları giderilir, daha sonra da nakliyeye hazır hale getirilir.

• Teslimat

Planlanan montaj gününden önce müşterimizle irtibata geçilerek montaj için randevu alınır. Montaj gününde aracımızla ürünler montaj yerine getirilir, ekiplerimiz tarafindan titizlikle yerlerine taşınır ve montaj tamamlanır. Montaj sonrası oluşacak atıklar toplanır ve işlem sonlandırılır.

• Teslim Süresi

Siparişle ilgili teslim süremiz yaklaşık 5-15 gündür. Bu süreler işin kapsamına ve miktarına göre değişebilir. Sipariş esnasında verilen teslim sürelerine -önemli bir sebep olmadıkça- mutlaka uyulmakta, bir gecikme yaşanmaması için azami itina gösterilmektedir.

• Malzemeler

Dolap gövdelerinde standart olarak 18 mm kalınlığında melamin kaplamalı yonga levhalar kullanılmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak MDFlam, ahşap kaplama veya MDF üzerine lake malzemeyle de üretim yapmaktayız.

özel bir istek olmadıkça çekmece rayları, kapak menteşeleri frenli olup 18 mm levhayı destekleyen ürünler kullanılmaktadır.

Dolap kapaklarında 4 mm lamine cam, ayna, MDF üzerine lake, melamin, laminat, ve ahsap kaplamalı malzemeler kullanılmaktadır.

• Garanti

Ürünlerimiz ile ilgili imalat hatalarından kaynaklanan sorunlar 5 yıl süreyle ücretsiz olarak giderilmektedir. Bu süre sonrasında da (bir sene kısıtlaması olmaksızın), ürünlerimizin sağlıklı ve verimli kullanımını sağlamak için gereken her türlü hizmet, belirli bir servis bedeli karşılığında (her hangi bir kar amacı gütmeksizin) verilmektedir.